Démoni 3

2. června 2008 v 12:46 | Tia ( maagie.blog.cz ) |  Magie

Původ démonů

Jedna z verzí vzniku démonů je taková, že anděl, který se vzepřel svému poslání od Boha, byl svrhnut do očistce.

Tam se nenápadně a pomalu naučil ovládat oheň a pomocí něj se dostal z očistce. Jeho příznivci se od něj naučili také ovládat oheň.
Podle různých zdrojů mají být démoni dnes mezi námi. Většinou jsou to "lidé" znamení Lev, v čínském horoskopu Had, byli zrození v srpnu, při úplňku. Tito lidí vštšinou dobře ovládají Pyrokinézu.
Další z verzí je ta, že označení "démon" pochází z řeckého slov "diamon" - bůh. Tyto bytosti jsou od nedávna velmi mocné a mají jakousi spojitost s ďáblem, který sváděl lidi z jejich cesty za světlem. To byla jedna ze strategií, která měla donutit pohanský lid k tomu, aby opustil své staré bohy. Postupem času měli démoni jen jeden úkol, a to, aby svedli člověka na scestí. To však byly jen vizuální představy, protože démon se člověku zjevoval jen v zrcadle. Démoni vládli především ohněm.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 APOKALYPSA APOKALYPSA | 14. července 2010 v 10:10 | Reagovat

no naštěstí tu nejsou u nás démoni z chaosové díry, to jsou ti co ovládají různé jevy. ty nemají magii destruktivní, živelný ad. mají magii která se podobá stínové magii.
tedka si vymyslím historku, abyste je poznali líp.
uvidím člověka s červenýma očima, střelim doněj a on slehne, otočím se a on je najednou předemnou, praštim ho do spánku a shlehne, otočim se kté první mrtvole a ten stává, podívám se kna druhýho a toho nevidím, najednou se nemohu híbat a on se pomalu přibližuje...
rádi si zahrávají s kým koliv, může to být i normální démon, proto normální démoni o kterém se píše, že to byly andělé a padlý nebo ti co jsi ty psala nenávidí démony z chaosové díry (neznámá energie s rotující se plazmy)

2 APOKALYPSA APOKALYPSA | 14. července 2010 v 10:13 | Reagovat

sakra!! omlouvám se za ty chyby, spěchal jsem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.