Věřte->nevěřte!!!

4. června 2008 v 19:25 | Tia(maagie.blog.cz)(Ročníček) |  Příběhy & Povídky

Věřte -> nevěřte (!!!!)

Představte si to. Na noc ze čtvrtku na pátek minulého týdne jsme přespávali ve škole. Byla to pohodička, nejdřív jsme si s kámošema nechali dovézty 2 pizzy (na můj účet samozřejmě xD)... Ale potom...

Jenže potom (večer, asi hodinu přžed tím než jsme měli jít spát) se mojí školní nejlepší kámošce udělalo špatně a tak potají nenápadně vylezla na školní dvůr trochu si provětrat hlavu. Ale co neviděla. V keři bylo světlo!!! Zase nenápadně proklouzla dovnitř a běžela za mnou (nikdo jiný by nevěřil...). Otevřely jsme dveře a já to viděla taky. V keři bylo takové matné šedé světlo, jakoby anděl, nebo duše. Byla jsem zmatená. Začalo se to hýbat a my jsme začaly zmatit a rychle jsme utekly zpět do školy (vlastně tělocvičny - tam jsme spaly). V tom nás ale uviděla učitelka a byla docela dost naštvaná že lezeme ven. Dělaly jsme jakoby nic a honem běžely k oknu v umývárně. Byly jsme tam a pozorovali tu duši, jak bliká, vzdaluje se a hýbe se. Pak nás zase nachytala učitelka a odehnala nás od okna (proč!!?). Šly jsme pryč a po nějaké době se zase vrátily k oknu. Teď tam už byly DVĚ duše (OMG!!!) !!! Pozorovaly jsme je, ale ony se najednou začaly přibližovat k nám!!! Utekly jsme z umývárny a byly jsme strašne vyděšené!! Učitelka nás pořád pozorovala a zakázala nám znovu jít k oknu. Nicméně přesto jsme tam šly a dlouho pozorovaly ty duše, jak se hýbou. Byly asi 40 cm velké, zářily matně bílým světlem a vznášely se tak 8 cm nad zemí. Byly zhruba 10 m od nás. Po nějaké době pozorování se objevyla ještě jedna, a pak ještě jedna duše, ale ta pak zase zmizela a zovu se objevila a zase zmizela.
Pak se najednou ve školním okně naproti objevil obličej. Byl to bílý zlý obličej s černýma vlasama. Byl to obličej ženy, která se kdysi ve snu pokoušela kamarádku odradit od magie. Měla černé, husté a kudrnaté "afro" a černou rtěnku. Úplně bílý obličej. Ale v té tmě to nebylo až tak vidět. Dívala se na nás. Pozorovala nás. Zase jsme utekly. Celé vyděšené jsme ale po chvilce zase přistoupily k oknu. Kámošku to napadlo: Nezkusila jsi něco? Zeptala se potichu. Teď jsem věděla že ano. Ona taky něco zkusila (v magii). Přemýšlely jsme. Teď tam žena nebyla a ani ty duše. Mezírkou mezi listy bylo až nápadně vidět panelák vedle školy. Byly vidět dveře. Najednou tam začaly chodit postavy v hábitu. Do těch dveří. Asi nějaké sekta, pomyslely jsme si. Bylo jich hodně. Postupně tam prošlo asi 10 lidí, z toho asi 8 se dívalo naším směrem. Já jsem si nemyslela že to jsou lidi. Teď mohlo být tak 22:15 hodin, nebo podobně. Já jsem odešla od okna.
Po nějaké době pro mě přišla kámoška, že že tam prošla postava v bílém hábitu. Šly jsme k oknu a připletla se k nám ještě jedna holčina... Tasky čuměla na ty duše a viděla jsk se hýbají. Ale viděla jen jednu. Pak najednou to všechno zmizelo, duše už nebyly vidět. Najenou se tam jak chodily ty postavy v hábitu objevila jiná, velká postava v černém hábitu. Měla hůl (asi jako Hercule Poirot) a tou holí na nás ukazovala!!! Byly jsme daleko, nemohl na nás vidět!!! Ale díval se na nás!!! Už jsme nemohly, utekly jsme...!
Ano, tohle se opravdu stalo!!! Pište komentáře!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 APOKALYPSA APOKALYPSA | E-mail | 13. července 2010 v 20:37 | Reagovat

chci důkazi, jsem ted neutrální, zkus se mě přesvěčit, možná ti pomůžu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.