Příběhy & Povídky

Vyvolání živého člověka

4. června 2008 v 19:33 | Tia(maagie.blog.cz)

Vyvolávání živého člověka

Soňa, 11:
Jednou jsme se z kamarádkama domluvily že budeme vyvolávat duchy. Nic hrozivého se neďelo a tak jsme si řekly že zkusíme vyvolávat samy sebe.

11-číslo zla...?

4. června 2008 v 19:32 | Tia(maagie.blog.cz)

11 - číslo zla...?

Opravdu stojí za to si to přečíst...
http://hereisnewyork.org/jpegs/photos/2087.jpg

Překvapení na zadním sedadle

4. června 2008 v 19:31 | Tia(maagie.blog.cz)

Překvapení na zadním sedadle

Jedna paní učitelka odjížděla svým autem od školy. Byla tma a hned za ní jel velký náklaďák.

Stíny noci

4. června 2008 v 19:31 | Tia(maagie.blog.cz)

Stíny noci

...
Naposledy ještě obešel hlídaný objekt a radostně vykročil ke strážní budce, kde už čekal jeho kolega, s nímž si měl vyměnit službu. Vše proběhlo hladce, prohodili spolu pár vět a on radostně vykročil k domovu. Podíval se na hodinky, bylo přesně 23:48 a on předpokládal, že v 0:30 už bude v posteli u své ženy vítat spánek.

Smrt

4. června 2008 v 19:29 | Tia(maagie.blog.cz)

Smrt

Byla kousek od brány. Nápadně zpomalila, jakmile zahlédla otevřený průchod dovnitř. Věděla, že se nemá čeho bát a že tam jít musí, přesto se jí tam ale nechtělo. V duchu hledala ospravedlnění pro situaci, kdyby se neodhodlala jít až tam. Žaludek se jí svíral úzkostí. V hlavě jí vířily obavy z toho, že to nedokáže. Zdálo se jí, že tam stojí už několik minut, ale přesto to bylo jen několik vteřin.

Mumie

4. června 2008 v 19:28 | Tia(maagie.blog.cz)

Mumie

Ne příliš známý řečený sběratel artefaktů neznámně našel starou mumii princezny Ferentuti. Odborníci potvrdili, že je pravá. Sběratel ve snaze získat peníze, prodal mumii do muzea.

Anděl strážný

4. června 2008 v 19:28 | Tia(maagie.blog.cz)

Anděl strážný

Jednou večer nemohla usnout. Jako kdyby měla pocit, že na něco důležitého zapomněla. Vnitřní hlas ji neustále nutil k tomu, aby se posadila. Posadila se na posteli... a v tom se to stalo...!

Zrcadlo

4. června 2008 v 19:27 | Tia(maagie.blog.cz)

Zrcadlo

Jednou večer jsem neměla co dělat a tak jsem si zkoušela oblečení na druhý den. Když jsem stála před zrcadlem a prohlížela jsem se, najednou jsem ve svém odrazu uviděla, jak mi stéká po rameni krev.

Věřte->nevěřte!!!

4. června 2008 v 19:25 | Tia(maagie.blog.cz)(Ročníček)

Věřte -> nevěřte (!!!!)

Představte si to. Na noc ze čtvrtku na pátek minulého týdne jsme přespávali ve škole. Byla to pohodička, nejdřív jsme si s kámošema nechali dovézty 2 pizzy (na můj účet samozřejmě xD)... Ale potom...
 
 

Reklama